```

Hakkımızda

OGEFİNE , müşterilerinin gizliliğini korumak ve siparişlerinin içeriğini gizli tutmak için özel kargolama ve teslimat yöntemleri sunmaktadır:

1. **Gizli Kargolama:(Fantezi Ürünlerinde)** Müşteri siparişleri, içeriğini belirtmeyen nötr ambalajlarla özel olarak paketlenir. Paketin dışında, içeriği hakkında herhangi bir bilgi veya işaret bulunmaz. Bu sayede müşterilerin sipariş ettiği ürünün içeriği dışarıdan anlaşılmaz hale gelir.

2. **Aynı Gün Kargolama:** OGEFİNE, müşterilerin talepleri doğrultusunda aynı gün kargolama hizmeti sunar. Bu sayede müşteriler siparişlerini hızlı bir şekilde alabilirler. Acil ihtiyaçları olan müşteriler için bu hizmet oldukça önemlidir.

3. **Hızlı Teslimat:** Yoğun talepler doğrultusunda, firma hızlı teslimat seçenekleri sunar. Bu sayede müşteriler siparişlerini daha kısa sürede alabilirler.

4. **Ücretsiz Hediye Paketi:(Fantezi Ürünlerinde)** Müşterilerin isteği doğrultusunda, OGEFİNE ücretsiz olarak hediye paketi sunar. Böylece müşteriler, ürünlerini hediye olarak gönderebilir ve özel paketleme seçeneğinden faydalanabilirler.

Saat 13:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınırken, 13:30'dan sonra verilen siparişleriniz ertesi gün kargoya verilir. OGEFİNE , müşteri memnuniyetini ve gizliliğini ön planda tutarak bu özel hizmetleri sunmaktadır.
 

Yükleniyor...